ФАКТИЧНІ ТА КОНЦЕПТУАЛЬНІ ПРИНЦИПИ ЗДІЙСНЕННЯ КОНТРОЛІНГУ
Ключові слова:
Здійснення контролінгу, керівник відділу контролінгу, проведення ревізії, завдання з питань здійснення контролінгу, фахові знання керівника відділу контролінгу.Анотація
Охарактеризовано діяльність керівника відділу контролінгу у великому та середньому бізнесі як одну з функцій управління. Особливу увагу приділено трьом важливим групам діяльності: оцінці поточного операційного бухгалтерського обліку, консалтингу менеджменту, проведенню ревізії та організації з питань ліквідації слабкорозвинених сфер діяльності компанії.
Посилання
Mann, Mayer. Der Controlling-Berater. Freiburg im Breisgau, 1983.
Ziegenbein. Controlling. Ludwigshafen (Rhein), 1984.
Bransemann. Handbuch Controlling, Stuttgart, 1987.
Wöhe. Einführung in die allgemeine Betriebswirtschaftslehre. Abschnitt Controlling. München, 2000.
Steinbuch. Projektorganisation und Projektmanagement. Abschnitt Projektcontrolling. Ludwigshaferi (Rhein), 1998.
Representation of Volkswagen, 13.05.2003.
Horvath. Controlling. München, 1999.
Fäßler, Rehkugler, Wegenast. Lexikon des Controlling. München, 1991.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).