РЕТРОСПЕКТИВНИЙ АНАЛІЗ ПРОЦЕСУ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ В’ЄТНАМУ
Ключові слова:
Міжнародне економічне співробітництво В’єтнаму, економічна політика «Дой мой», принципи відкритої економіки, диверсифікація зовнішньоекономічних відносин, торговельна лібералізаціяАнотація
Детально розглянуто та оцінено процес міжнародної економічної інтеграції В’єтнаму з XIX ст. до наших днів. На основі досвіду В’єтнаму сформульовано висновки стосовно необхідних умов для ефективного інтегрування національної економіки у світове господарство.
Посилання
Шишков Ю.В, Интеграционные процессы на пороге XXI века. Почему не интегрируются страны СНГ. - М.: НП «III тысячелетие», 2001. - 479 с.
Министерство иностранных дел, Департамент многостороннего сотрудничества. Вьетнам: экономическая интеграция в условиях глобализации. Проблемы и пути их решения. - Ханой: Изд. «Гос. Политика», 2002.
Коммунистическая Партия Вьетнама: Партийная документация (1930— 1945 гг.). - Ханой: Изд. «Правда», т.1.
Коммунистическая Партия Вьетнама: Партийная документация IV-ro Партийного Съезда. - Ханой: Изд. «Правда», декабрь 1976.
Коммунистическая Партия Вьетнама: Партийная документация Vll-ro Национального Съезда членов.-Ханой: Изд. «Правда», 1991.
Коммунистическая Партия Вьетнама: Партийная документация Vlll-ro Национального Съезда членов. -Ханой: Изд. «Гос. Политика», 1996.
Коммунистическая Партия Вьетнама: Партийная документация ІХ-го Национального Съезда членов. - Ханой: Изд. «Гос. Политика», 2001.
Экономика Вьетнама: рост в условиях вызова. - Газета «Молодость», 30 января 2005.
Государственный статистический комитет: Социально-экономические тенденции и реалии Вьетнама за 10 лет обновления 1986-1995 гг. -Ханой: Изд. «Статистика», 1996.
Государственный статистический комитет: Статистический ежегодник 1982 г. - Ханой: Изд. «Статистика», 1982.
Vietnam Development Report: Vietnam 2010: Entering the 21-st Century, 2000.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).