МОБІЛЬНА ТОРГІВЛЯ ЯК ОДИН З ПЕРСПЕКТИВНИХ НАПРЯМКІВ ЕЛЕКТРОННОЇ ТОРГІВЛІ
Ключові слова:
Комунікаційно-інформаційні технології, мережа Інтернет, електронна торгівля, мобільний зв’язок, мобільна торгівля.Анотація
Розглянуто поняття мобільної торгівлі, яка є новою формою електронної торгівлі, що виникла завдяки поєднанню технологій Інтернету і мобільного зв’язку. Розроблено практичні рекомендації стосовно подальшого розвитку вітчизняної телекомунікаційної галузі.
Посилання
Белорус О. Г. Экономическая система глобализма. - K., 2003.
Балабанов И. Т. Интерактивний бизнес. - СПб: Питер, 2001. - 128 с.
Тедеев А, А. Электронная коммерция (электронная экономическая деятельность): правовое регулирование и налогообложение. - М.: Приор-издат, 2002. - 224 с.
Кастельс М. Информационная эпоха: экономика, общество и культура: Пер. с англ. под науч. ред. О. И. Шкартана. - М.: ГУ ВШЭ, 2000. - 608 с.
Джоббер Д., Ланкастер Дж. Продажи и управление продажами: Учеб. пособие для вузов. - М.: ЮНИТИ-ДАНА, 2002. - 622 с.
Діловий журнал, - 2004. - № 1.
Доклад об электронной торговле и развитии 20002 года. ЮНКТАД ООН (Нью-Йорк и Женева, 2002 г.)
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).