ГЛОБАЛЬНА ЕКОНОМІЧНА ПОЛІТИКА ДЛЯ СУЧАСНОГО СВІТОВОГО ГОСПОДАРСТВА
Ключові слова:
Економічна політика, глобальне управління, міжнародна координація, квадрант системи координат, податок Тобіна.Анотація
Розроблено критерії, що можуть знайти застосування у низці галузей економічної політики, які нині перебувають у центрі міжнародних політичних дебатів.
Посилання
Bhagwati, Jagdish (2003). Coping with Anti-Globalization. In; Horst Siebert (Hrsg.), Globa! Governance: An Architecture for the World Economy. Symposium des Instituts für Weltwirtschaft. Springer, Berlin, Heidelberg, New York: 23-41.
Dornbusch, Rudiger, Stanley Fischer (2003). International Financial Crisis. CESifo Working Paper Series 926, München.
Hayek, Friedrich A. (1984). Competition as a Discovery Procedure. In: Friedrich A. Hayek (Hrsg.), The Essence of Hayek. Hoover Press, Stanford: 254-265.
Jones, Eric Lionel (1981). The European Miracle: Environments, Economics and Geopolitics in the History of Europe and Asia, Cambridge University Press, Cambridge.
Klodt, Henning (2004). Towards a Global Competition Order. Academia, Sankt Augustin.
Krueger, Anne O. (1998). Wither the World Bank and the IMF? Journal of Economic Literature Vol. 36 (4): 1983-2020.
Michaelowa, Axel (2004). Climate Policy Challenger after the Kyoto Protocol Enters into Force. Intereconomics Vol. 39 (6): 332-336.
Moore, Mike (2004). Doha and Beyond: the Future of the Multilateral Trading System, Cambridge University Press, Cambridge.
OECD (2001). Transfer Pricing Guidelines for Multinational Enterprises and Tax Administrations. OECD, Paris.
Sinn, Hans-Werner (2003). The New Systems Competition. Blackwell, Oxford.
Tobin, James (1978). A Proposal for International Monetary Reform, Eastern Economic Journal Vol. 4 (3/4): 153-159.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).