ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКОВОЇ КОНЦЕНТРАЦІЇ У ВИРОБНИЦТВІ ФЕРОСПЛАВІВ
Ключові слова:
Індекс концентрації, індекс Пінда, індекс Херфіндаля-Хіршмана, індекс ентропії, показник дисперсії логарифмів ринкових часток, індекс Джині, крива Лоренца.Анотація
Визначено рівень ринкової влади та конкурентну структуру світового ринку феросплавів. Ідентифіковано фірми, що утворюють «ядро» ринку, та визначено їх роль у глобальній конкуренції виробників феросплавів.
Посилання
Азарян Е.М., Радкевич Л. А. Развитие ринка кондитерских изделий в Украине и изменение характера конкуренции за период 1995-1998 гг. // Маркетинг и реклама. - 1999. - № 2. - С. 33-37.
Экономика отрасли. Серия «Учебники и учебные пособия». Ростов н/Д: Феникс, 2003. - 448 с.
Цапелик В., Яковлев А. Количественные характеристики монополии // Вопросы экономики. - 1990. - № 6. - С. 38-46.
Розанова Н. Конкурентная политика в Канаде // Мировая экономика и международные отношения. - 2003. - № 11. - С. 72-80.
Шеррер Ф. М., Росс Д. Структура отраслевых рынков / Пер. с англ. - М.: Инфра-М, 1997.-689 с.
Тодаро М. П. Экономическое развитие: Учебник / Пер. с англ. под ред. С. М. Яковлева, Л. 3. Зевина. - М.: Экономический факультет МГУ, ЮНИТИ, 1997.-671 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).