УПРАВЛІННЯ ПРОБЛЕМНИМИ АКТИВАМИ БАНКІВ У МІЖНАРОДНІЙ ПРАКТИЦІ
Ключові слова:
Витрати, банківські активи, банківська криза, управління проблемними активами банків.Анотація
Досліджено міжнародну практику управління проблемними активами банківських установ і, на цій основі, з’ясовано роль держави у подоланні банківських криз.
Посилання
Васильченко 3. М. Комерційні банки: реструктуризація та реорганізація: Монографія. - K.: Кондор, 2004. - 528 с.
Васильченко 3. М. Методологічні засади стратегії реорганізації комерційних банків // Фінанси України. - 2004. - № 7. - С. 123-131.
Лаврушин О. И. От теории банка к современным проблемам его развития в экономике // Банковское дело. - 2003. - № 6. - С. 5-9.
Мельников А. Российский опыт реструктуризации банков: результаты и выводы // Аналитический банковский журнал. - 2004. - № 10. - С. 44-52.
Новиков В. Банковские кризисы переходного периода // Аналитический банковский журнал. - 2002. - № 1. - С. 26-30.
Трощенков В. Зарубежный опыт законодательного регулирования процедур финансового оздоровления и банкротства // Аналитический банковский журнал. - 2005. - № 2. - С. 36-41.
Хейнсфорд Ричард. Переход от банковского сектора к банковской системе: условия достаточные и условия необходимые // Деньги и кредит. - 2003. - № 3. - С. 19-27.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).